Humanic obuv

Humanic obuv

Zkušenosti s obuví Humanic

Humanic prodává nekvalitní obuv. Za poslední dva roky se rozpadly již třetí boty koupené v prodejně Humanic. Poslední pár bot v ceně cca 1500,- Kč mi vydržel 3 týdny.

Zkušenosti s reklamací obuvi Humanic

Technik posuzující reklamace není nezávislý. Odtrženou část podešve obuvi Humanic (utrženou, nikoliv odlepenou) považuje za opravitelnou závadu, viz citace:

Vámi reklamované poškození obuvi lze snadno odstranit opravou - jak odlepená část podešve v patní části, stejně tak i poškozená část podšívky v místě poutka. Důvod ke zrušení kupní smlouvy nevznikl.

Utržený kus podrážky visel volně z boty. Po vyjádření nesouhlasu s tímto stanoviskem mi byla nabídnuta možnost si zničené boty odnést a věc řešit soudně (soudní znalec).

Prodejna Humanic nemá Knihu přání a stížností

Reklamační úřednice (odmítla sdělit své jméno) prodejny Humanic na Smíchově odmítla zapsat mé nesouhlasné stanovisko s posudkem. Ale nabídla mi pero a prázdný hlavičkový papír Humanic na který si mohu napsat co chci. Toto jsem s díky odmítl a požádal o Knihu přání a stížností. Po cca 5ti minutách se rozzářená vrátila z útrob skladu s výsledkem, že "nic takového nemají".

Nejvíc mě asi mrzí, že když jsem úřednici požádal, aby mi sdělila má práva jako zákazníka, pouze zopakovala svůj postoj. Přitom ale zamlčela, že v případě poruchy zboží ve lhůtě 1/2 roku od koupě je mým právem požadovat výměnu zboží bez opravy.

Humanic obuv

Prodejna Humanic:

Adresa: Humanic Praha, Obchodní Centrum Nový Smíchov, Plzeňská 2333/8, Praha 5, Anděl
Katalog Humanic